1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Polaris Ranger RZR S 800

Квадроцикл представляет собой транспортное средство повышенной проходимости. Благодаря своей конструкции и отменным техническим характеристикам он приобрёл большую популярность среди охотников, туристов, рыбаков и просто экстремалов, которых манит, в полной мере, удовлетворить жажду адреналина! Среди всё большего разнообразия моделей, «квадрики» различают утилитарного и спортивного типа. Спортивный квадроцикл используется для быстрого передвижения по лёгкому бездорожью, он обладает ярким дизайном и отменными скоростными характеристиками. Максимальная скорость составляет порядка 150 км/час. Утилитарные квадроциклы отличаются более высокой мощностью и проходимостью, но уступают спортивным моделям в скорости, которая зачастую не превышает 100 км/час. Их применяют в целях преодоления более серьёзных препятствий в виде болотистой и горной местности.

Детальніше...

Ducati. Экскурсия по музею...

Представители журнала AUTOHOUSE побывали в Болонье, на заводе знаменитой итальянской марки Ducati , где  посетили всем известный музей Ducati и понаблюдали за процессом работы конвейера...

Эмилия-Романья - область в северной Италии. Здесь находится самое сердце автопрома – Terra dei Motori, Долина Моторов, влекущая к себе авто любителей со всего мира.

Детальніше...

БАЙКЕР – ЦЕ СТАН ДУШІ

Для того, аби відчути, що мотоцикл – споріднена з тобою «душа», треба один раз на нього сісти і покататись з вітерцем. У цьому переконаний депутат Вінницької міської ради Ігор Скоромний. «Це стан душі. Можна купити мотоцикл, бо це модно, та справжнім байкером стати не вдасться», - запевняє він.
Ігор Олександрович зізнається, що мотоцикли у нього «в крові». «В моєму дитинстві першим транспортним засобом був мотоцикл. З 18 років почав їздив на різноманітних двоколісних машинах з мотором: «Іж Планета Спорт» , «Jawa», «MT-10», «K-750». Потім вступив до ВУЗу, служив в армії й закинув це діло. А далі пішли в моду автомобілі і з тих пір я не сідав на мотоцикл,- каже він кореспонденту журналу «Autohouse». Ось так і залишилась у Ігоря ностальгія за мотоциклами, привита дитинством…

Детальніше...

Що ж таке «ЗАГУЛ» і «з чим його їдять»?

Мотофестиваль «ЗАГУЛ» - це той «зліт», це той розважальний захід, на якому організатори не мають за мету заробляння коштів. Усі їхні зусилля спрямовані на те, щоб кожен байкер відчував себе як вдома: комфортно й затишно, де йому завжди раді. Тож охочі збираються на такому мотофестивалі задля душевного спілкування та драйвового проведення часу з цікавою шоу-програмою.
Вінницькі байкери щороку проводять мотофестиваль «ЗАГУЛ». Це стало уже традицією , яка передається з року в рік. Ревище двигунів, люди в шкірі і море пива – так зазвичай характеризують байкерські «зліти». Але на відміну від інших, «ЗАГУЛ» по-Вінницьки, став одним із найбільших і найдушевніших збіговиськ мотоциклістів в Україні та за її межами – сюди приїздять не просто відпочити, а «пограти м'язами» - похвалитися своїми мотокіньми, взяти участь в конкурсах, розповісти чого досягли за той час, що не бачились з однодумцями. Скільки б не писали про цих відчайдух – їхнє життя все одно в реалі якоїсь таємничості, хоча існування свого вони й не приховують. А наша уява про них здебільшого засмічена стереотипами.

Детальніше...