1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

«Smart»-автомобіль, що не тільки кидає виклик традиційним стандартам, а й задає нові…

Сучасні міста висувають особливі вимоги до мобільності. А де напружений трафік - там й загроза навколишньому середовищу. Виходячи з цих міркувань було створено «Smart».

Цей автомобіль просто створений для міського оточення та впевнено демонструє, що «масштабне мислення» - це інновації, а не розмір! Завдяки головній унікальній концепції «smart» доводить, що він покращує міське життя, а не обмежує.

Причини, через які Ви маєте обрати саме цей автомобіль:
- Безкомпромісний (якісні матеріали, ексклюзивне стильне оформлення та неймовірна потужність: «Smart BRABUS Xclusive» - результат унікального поєднання технологій. Завдяки динамічному зовнішньому та високоякісному внутрішньому обладнанню автомобіль «Smart fortwo BRABUS Xclusive» втілює усі бажання). Конструктори та дизайнери приділили увагу кожній деталі - особливо аспекту потужності. Трубодвигун «BRABUS» підійме на максимум не тільки вказівник тахометра, а й Ваш рівень адреналіну. Низкий рівень викидів CO2 автомобіля доводить, що потужність та екологічна безпечність можуть бути гармонійно поєднані.
- Відважний (якщо Ви шукаєте динамічний автомобіль, тоді Ваш вибір – «Smart BRABUS». Конструктори та дизайнери зосередились на двох аспектах. По-перше, покращення ефективності. Двигун з турбонаддувом, трансмісія спортивної конфігурації та аеродинамічні деталі поєднуються та покращують загальну спортивну динаміку керування). Другий аспект - покращення зовнішнього вигляду всього автомобіля за допомогою ексклюзивних елементів дизайну, виготовлених з високоякісних матеріалів – шкіри, алюмінію та світлої нержавіючої сталі, завдяки чому кожний автомобіль smart BRABUS – справжнє свято відчуттів.
- Миттєво впізнається
Перший день в новому «Smart fortwo» нічим не відрізняється від інших - такий же незабутній! Після ремонту все залишатиметься як раніше, адже ваш дилер «Smart» використовує оригінальні деталі «Smart» неперевершеної якості.
Усі деталі уважно випробовуються на предмет продуктивності та безпеки. Гарантується довгий строк служби та надзвичайне задволення від керування - кілометр за кілометром.
Створити автомобіль невеликого розміру, компактний та комфортний – це складне завдання. Проте, якщо невеликий автомобіль має рівень безпеки не гірший за рівень безпеки великої машини, то це означає, що він втілює інноваційну концепцію безпеки.
Щоб з’ясувати детальніше, щодо цієї марки автомобіля, ми вирішили опитати безпосередньо прямих власників «Smart» :
Вадим Скакун (18 років, безробітній)
- Мій автомобіль Mercedes-Benz Smart Модель : City; Cabrio; Crossblade, 2000 року. Коштує 6000 $. Об’єм двигуна 0.6 турбо, r 15 дисків. Автомобіль здатний розвивати максимум 136 км/год, тому що установлено обмежувач швидкості, об'єм бака 23 л, витрати 3-4л /100.
Обрав «Smart», тому що цей автомобіль зручний, економний та класний. Він привабив мене як тільки-но його побачив. Оскільки автомобіль напівсірого й напівпомаранчевого кольору, то частенько називаю його «Бджілка». Вважаю, що «Smart» - це все ж таки сімейний автомобіль. Зазвичай за кермом я, рідше дружина.
- Чи є додаткові обладнання, модні аксесуари?
- на «Smart» установлено неонову підсвітку днища автомобіля.
- Чи плануєте змінити авто на іншу марку? якщо так, то на яку?)
- не знаю чи буду продавати, але машину буду купувати іншу - Renault Trafic. Хоча намагатимусь не продавати «Smart» і купити ще мікробус, оскільки цього вимагатимуть сімейні обставини.
Олександр Яцик ( 43 роки, директор компанії «Сіty Cart»)
-Прийшов час купити автомобіль, було висунуто побажання – Смарт. Те що вибір був вірним усвідомив, як довелося сісти за кермо та не тільки сісти, а експлуатувати цю машину самому щодня та по-повній програмі. Зносило вітром з дороги …
Моє авто має яскравий дизайн, викликає посмішку з цим не посперечаєшся. Дуже маневрений та в'юнкий, гарне світло фар. Прохідний на подив. Впевнено стоїть на дорозі взимку (не найкращий, але гідний). Добрі сидіння. Це авто цілком надійне, при грамотному догляді.
Недоліки: дорогі запчастини, рідкісна гума, жорсткуватий.
- До «Смарта» у Вас були інші марки автомобілів?
- Звісно! У мене були найрізноманітніші авто, серед них : Citroen, Cadillac, Mersedes Cabrio та інші.
- В чому переваги «Смарта» ?
- Найперше це: витрати та мобільність, особливо у місті Вінниця. Можу з легкістю припаркуватись будь-де, не докладаючи при цьому жодних зусиль. Наразі автомобільний ринок дуже насичений, тому мобільність неабияк важлива, особливо там, де великі міста. Якщо, навіть, взяти до прикладу потяги до Києва, то виходить значно дешевше по бензину, ніж маршрутки. Та й ціна на бензин колосально зросла, а була близько 500 грн.
- Чи змінювали щось у своєму автомобілі?
- Так, нещодавно придбав титанові диски американської компанії R 17.
- Чи не боїтесь R 17?)
- Ні, якщо завод провів тест-драйв, то я цілком впевнений! =)
Шиманська Ліна (27 років, бізнес-координатор)
- Модель мого автомобіля – Smart fortwo cabrio (найповніша версія «Passion») 2003 року. Двигун – бензиновий, об’єм- 0,7 л; інтер’єр виконаний в спокійному сірому кольорі, з тканини. Колір автомобіля – синій із сірими вставками. Придбала автомобіль на свій День Народження (у червні 2014 р.) за 7600$. Ласкаво звертаюсь до свого авто «Мацюпах».
- Чому обрали саме «Smart», а не інший автомобіль?
- Я креативна і творча людина, тому «Smart» саме для мене. Адже, це автомобіль, який придуманий і розроблений автомобільним концерном Daimler AG і Shveicarsrou, що зарекомендував себе протягом часу, як надійність. Сподобалась ідея, вигляд машини, якість і ціна. «Smart» викликає гарний настрій, як у власника, так і в пересічних людей. Всі озираються, посміхаються, охоче цікавляться ним. І як я люблю казати : два колеса возять душу, інші два-тіло, а «Smart» - особистість!) Також мені подобається компактність, витрати палива і позитивний настрій, який мені створює мій «маленький улюбленець».
- Чи змінювали щось у своєму автомобілі?
- Ставила сигнал, який за звучанням нагадує проїжджий потяг); тонувала скло, ставила біксенон.
- Скільки потрібно бензину на це авто?
-5 л на 100 км.
- Чи плануєте змінити дане авто на іншу модель?
- В моїх планах є звичайно поповнення автопарку, але «Smart» залишиться в моїй автомобільній сім'ї, оскільки по праву завойовує місце у моєму гаражі та серці.
- Які мінуси в цьому автомобілі?
- Мінус лише один - це міський «позашляховик», тому в гірську місцевість не ризикну поїхати.
- Чи траплялась кумедна історія із Вашим автомобілем?
- Так, була одна. Це зараз вона кумедна, а на той час мені було геть не до жартів! Хлопці завжди глузували наді мною, типу моя машина надто мала, наче велосипед, що я можу її на заднє сидіння їх автомобілів покласти, або ж пропонували відвезти мене разом з моєю машиною. Одного «прекрасного дня» хлопці таки пожартували. Перенесли моє авто, коли була на тренуванні. Коли повернулась, - автомобіля на паркові не було. В мене серце захололо, аж тут з-за рогу роздався регіт. До цих пір не можу зрозуміти, як вони її перенесли!?)
- Які встановлювали аксесуари?
- Найважливіший аксесуар мого смарта - це я! (жартую). Насправді не має. Мені здається, що «Смарт» не потребує «додаткових цяцьок», адже він і сам є головним аксесуаром власника автомобіля.
- Чи радите іншим автомобілістам купувати «Smart»?
- Раджу виділятись з сірої маси і неодмінно придбати «Смарт»: зручно, комфортно,компактно, безпечно, не дивлячись на розмір!) Приємно, що кількість смартолюбителів зростає з кожним днем.

Спеціально для журналу «Autohouse» Інна Жмурко