1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Послуги дизайнера

Підготовка макету до друку – дуже важливий і відповідальний етап. Для грамотної розробки дизайну поліграфії лише дизайнерських навиків і програмного забезпечення недостатньо. Для такої роботи необхідно мати досвід у сфері продажів, розуміти технічні нюанси виготовлення рекламно-сувенірної поліграфічної продукції і знати, як проходить весь процес друку.
Добитися якісного результату можна лише працюючи з професіоналами. Незнання специфіки виробництва створює безліч проблем при створенні макету. Щоб Ви змогли уникнути зайвої роботи - ми створили власний дизайн-відділ. Це допомагає працювати швидко і правильно з перших етапів роботи, щоб в результаті створити якісну продукцію. Ми знаємо, як підготувати макет не лише красиво, але і правильно з технічного боку. Ми розробляємо макети будь-якої складності.
Рекламне агентство «Сич» пропонує Вам повний комплекс послуг із створення впізнанного образу Вашої компанії, товарів і послуг: фірмовий стиль, дизайн поліграфічної продукції, розробка сувенірної продукції. У своїй роботі ми робимо основний упор на досягнення максимальної якості і індивідуальності дизайнерського рішення для Вашої компанії, товарів і послуг.