1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Поліграфія

Якісна поліграфія має бути у кожної фірми, що поважає себе.
Існує два види поліграфії: інформаційна поліграфія і рекламна поліграфія. Поліграфічні послуги популярні завдяки своїй універсальності і доступності в ціні, до того ж, такий вигляд реклами може бути складником, доповненням до основної кампанії в ЗМІ або Радіо.
Поліграфічна продукція як частина реклами не викликає у клієнта роздратування, оскільки не нав'язується і не порушує звичний хід життя споживача, а несе в собі важливу інформацію для клієнта. Такою продукцією користуються вже "гарячі" або потенційні клієнти, які хочуть купити або замовити що-небудь. Також, наприклад, візитки дозволяють клієнтам зберегти контакт компанії, що цікавить, і скористатися послугою в зручний момент.
Без поліграфічної продукції складно собі уявити успішну компанію, оскільки при її допомозі досягається взаємодія з потенційним споживачем впродовж певного терміну. Тобто клієнт зможе зберігати інформацію по конкретному товару або послузі на листівці або буклеті на той час коли вирішить скористатися пропозицією.
Замовте поліграфічну продукцію в Рекламному агентстві СИЧ
У Рекламному агентстві СИЧ ви можете замовити широкий перелік поліграфічної продукції:


Візитки

Анкети, бланки

Квитки

Буклети
 
Паперові сети
 
Каталоги
 
Цінники
 
Дисконтні картки
 
Флаєри
 
Сертифікати
 
Хенгери
 
Картини
 
Календарики
 
Календарі
 
Квартальні календарі
 
Конверти
 
Наклейки на самоклейці
 
Наклейки
 
Листівки
 
Папки
 
Плакати
 
Афіші