1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Про нас

 

За роки успішної діяльності журнал «Autohouse» об'єднав більше 400 компаній Вінниці і Вінницької області. Видання удосконалювалося, структурувалося. Розширювалася мережа його розповсюдження. Сьогодні журнал «Autohouse» і є - автомобільне життя Вінниці!
«Autohouse» представляє додатковий проект - «Autohouse – автомобільний довідник Вінниччини». Це незамінний помічник для автомобілістів. Для тих, хто ЗА КЕРМОМ! Ми поєднали в ньому: мобільність, чітку довідкову інформативність, строго структуровану тематику, а також - привабливість глянцьових видань. «Autohouse – автомобільний довідник Вінниччини» - спеціалізоване видання для водіїв, людей активних і цілеспрямованих, які йдуть в ногу з часом і завжди прагнуть вчасно обслуговувати свої автомобілі.
«Autohouse – автомобільний довідник Вінниччини» безкоштовно розповсюджується по місту Вінниця і області: АЗС. Основні перехрестя міста. Готельні комплекси, кафе-бари, ресторани. Парковки торгівельно-розважальних центрів: «Мегамолл», «СКАЙпарк», «Магігранд», «Дастор». Авторинки: «Владимир», «Версаль», «Сатурн». Автолюбитель без зусиль знайде всю контактну інформацію, маючи під рукою «Autohouse – автомобільний довідник Вінниччини».
Повнокольорове глянцеве видання допоможе відшукати в реєстрі автомобільних компаній міста магазини автозапчастин, автомийки, шиномонтажі, сервіси, автомайстерні, автошколи, евакуатори і не тільки!

 

Рекламне агентство "СИЧ" пропонує широку гамму послуг у сфері реклами і просування Вашої компанії.
На Вінницькому рекламному ринку ми знаходимося вже більше 10 років. І нам є чим пишатись! За ці роки наше агентство встигло набратися досвіду і зробити безліч яскравих проектів. Ми є співорганізаторами багатьох міських заходів (свят). Таких як: День Автомобіліста, День Міста, День Європи, День Незалежності і багато інших. А також нам вдалося зібрати воєдино усе автомобільне життя міста завдяки нашим проектам - журналу "Autohouse" та журналу «Autohouse – довідник Вінниччини».
Наше агентство враховує у своїй роботі усі напрями ефективного маркетингу і креативу. Рекламне агентство "СИЧ" ставить перед своїм колективом завдання забезпечити клієнтові необхідні послуги у сфері реклами, маркетингу і просування. Завдяки такому підходу, виключається необхідність пошуку, яких би то не було, додаткових послуг. А це забезпечує максимальну цілісність усієї ідеї Вашої рекламної кампанії.
Крім того, ми вважаємо необхідним запропонувати своїм клієнтам найбільш доступні ціни на такі види послуг, як розробка і реалізація рекламної кампанії, послуги дизайнера, поліграфія, друк, маркетинг і просування. Наше завдання: об'єднати увесь процес від розробки до просування в одному місці, максимально зберігаючи цілісність усієї ідеї для оптимізації і економії клієнтом часу, а значить грошей!

м. Вінниця,  вул. Олега Антонова, 60, а
Наш еmail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Керівник з відділу реклами: 098-794- 20-91 Олена Сич

Запрошуємо до співпраці!тел. для довідок :(0432)57-90-59