1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Мотозагул

Вінниччина вже четвертий рік поспіль вітає найвідчайдушніших та найвеселіших мандрівників, які зібрались на четвертий Міжнародний зліт байкерів, що тривав з 24 по 26 травня поблизу с. Михайлівка неподалік від обласного центру. Кореспондент журналу «Autohouse» мав  змогу побачити це дивовижне шоу, що проходило під гаслом «Байкери в партизанському загоні».

 

Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013

Спортивно-розважальна програма заходу була досить насиченою та різноманітною. Виступали гімнасти і акробати, група каскадерів, артисти «Театру вогню» тощо.  Байкери вправлялися у стрільбі з пневматичної зброї по мішенях, у стрільбі з лука та арбалета. Усі присутні скуштували козацької каші та байкерського квасу.
Цікаво було спостерігати за футбольним матчем між командами збірної байкерів СНД і України та працівників Вінницької мерії. Гості відвідали музей ретро-техніки салону «Владимир», «Вервольф», катались на військовій машині БРДМ. Як прийнято у таких випадках, не обійшлося без благословення представника Вінницької православної єпархії отця Олексія. Після цього традиційного обряду байкери рушили вулицями міста до річкової пристані. Звідти здійснили прогулянку на теплоходах Південним Бугом.

Мотозагул 2013Мотозагул 2013Мотозагул 2013


Свято, організоване мотоклубом «Шатун», дуже сподобалось байкерам.

Чекаємо на Вас у наступному році. Насолоджуйтеся фотозйомками, дорогі читачі!

Текст: Алла Горобець