1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Перший етап Чемпіонату України з аквабайку

15-16 червня 2013 року в Одесі був проведений перший етап Чемпіонату України з аквабайку – одного з видів водно-моторного спорту, пов’язаного з гонками на водних мотоциклах (гідроциклах).
Організатором змагань є Національна федерація водно-моторного спорту України. Незважаючи на те, що це новий вид спорту (започаткований у США у 60-х роках минулого століття, а в Україні відомий з початку 90-х),  досить легко і активно підкорюють водну стихію як чоловіки, так і жінки без вікових обмежень.

АквабайкАквабайкАквабайк

Своє захоплення екстремали передають дітям. Проведення таких змагань є поштовхом для розвитку водно-моторного спорту в нашій державі.

У першому етапі чемпіонату взяли участь 22 пілоти, які розіграли 10 комплектів нагород з таких видів, як кільцеві перегони, слалом, фрістайл. Найвищу майстерність з фрістайлу показали Єгельницький Андрій з Донецька (І місце) та Михайлов Руслан з Одеси (ІІ місце). Другий етап чемпіонату відбувся 13 – 14 липня у м. Донецьк. Якщо у Вас є гідроцикл, досвід водіння та навички у змаганнях, ласкаво просимо на чемпіонат.

Представник журналу «Autohouse» був присутній на цьому незабутньому видовищі і діляться з Вами, шановні читачі, фотозвітом з місця події.

Текст: Алла Горобець
Фото: Віктор Бондар
Детальна інформація на сайті: aquabike.in.ua