1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Автослалом. Одеська спека

16 червня цього року в Одесі відбувся 3-й етап чемпіонату України з автослалому. Завдяки Федерації Автослалому України – організатору чемпіонату – спортсмени та аматори щороку зустрічаються на цих блискавичних змаганнях, аби показати свою майстерність, відвести душу та зарядитися морем позитиву. Тож головне правило участі – гарний настрій. 

Автослалом. Одеська спека

Напередодні славнозвісного чемпіонату учасники знайомились із територією Куликового поля, тренувались та випробовували автомобілі. А вже наступного дня, незважаючи на сильну зливу, почалася справжня «Одеська жара»: автомобілісти різних категорій змагалися за право першості у технічній майстерності управління автомобілем. Як відомо, автослалом – один із найважчих видів автомобільного спорту, адже тут вимагається вміння водія «малювати» на асфальті різні фігури, використовуючи повороти на 180˚ - 360˚. І наші спортсмени з легкістю впоралися з таким завданням! У категорії серед професіоналів у «передньому приводі» переміг Максим Шиков, а в «задньому» - золотий лавр одержав Михайло Капітула. Аматорів фахівці розділили на три групи: у передньому, задньому та повному приводах. Серед автолюбителів у «передньому приводі» перемога дісталася Вадимові Богдановичу; «у задньому» – Олексію Капусті. А ось серед заїзду автоаматорів у «повному» приводі на найвищу сходинку п’єдесталу піднялась Ірена Василевська – єдина жінка, нагороджена у цьому чемпіонаті.

Автослалом. Одеська спекаАвтослалом. Одеська спекаАвтослалом. Одеська спекаАвтослалом. Одеська спекаАвтослалом. Одеська спека

Традиційно, після вручення нагород та урочистого закриття, спортсмени і шанувальники з гарним настроєм та переповненими емоціями, як і заведено у «столиці гумору», повернулися до рідних домівок. І хоча не всі учасники стали призерами, проте переміг кожен, адже усі вдосконалили навички водіння, уміння спілкуватися з власним авто. Вам, шановні читачі, кореспонденти журналу «Autohouse» зичать високих злетів і дивовижних літніх миттєвостей.

Автослалом. Одеська спекаАвтослалом. Одеська спека

Текст: Алла Горобець
Фото: Віктор Бондар