1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Подарунки для автомобілістів

На одвічне питання, що мучить не одне покоління жінок, нарешті знайдено відповідь.
Турбуєтеся про безпеку свого чоловіка? Придбайте для нього відеореєстратор - незамінна річ на наших дорогах, яка допоможе вашому чоловікові відстояти свої права в спірних ситуаціях.

Професійний розмовник водія
Книга, яка допоможе вашому чоловікові безболісно вирішити конфліктну ситуацію з інспекторами ДАІ. Попереджений - значить, озброєний усіма необхідними знаннями для успішного ведення діалогу з патрульними службами.

Автомобільна сигналізація
Щоб улюблений міг спати спокійно, не побоюючись за безпеку свого автомобіля, подаруйте йому надійний автосигналізацію.

Наклейки на авто
Ваш чоловік любить виділятися з натовпу? Тоді йому просто необхідні оригінальні наклейки на авто.

Електромасажери
Масажна накидка для сидіння допоможе розслабитися після важкого трудового дня, а також нагадає чоловікові про те, що вдома його чекає не менш прекрасний масаж у виконанні улюбленої дружини. Чудовий привід поквапитися додому!

Що подарувати коханому чоловікові ?

Навігатор
Чоловіки, звичайно, завзято в цьому не зізнаються, але вони дійсно не люблять питати у інших водіїв дорогу. Щоб коханий не шукав потрібний вам магазин, об'їжджаючи весь мікрорайон по кілька разів, подаруйте йому зручний навігатор. З ним він точно не зіб'ється з шляху!

Скребки та щітки для снігу
Щоб коханий не розчищав лобове скло вручну, подаруйте йому незамінний набір автомобіліста для суворої української зими - скребок і щітку для снігу. А на випадок заметів можна прикласти ще й невелику лопатку, щоб було чим відкопувати чотириколісного друга з-під завалів.