1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Citroen у Вінниці

Відчути атмосферу істинно французької елегантності та перенестися на затишні вулички Парижу змогли усі запрошені на знакову та грандіозну подію в автомобільному житті Вінниччини – відкриття нового автосалону Citroen. Дівчата-міми біля входу, червона доріжка до виставкової зали, скрипаль і французькі шлягери, фокусник, жива скульптура «Французький вуличний музика», художник-шаржист, вишукані та смачні французькі страви і напої – невеличкий куточок Франції гостинно зустрів вінничан завдяки кращому французькому автомобільному бренду Citroën.

Відкриття салону розпочалося із символічного перерізання червоної стрічки Генеральним директором компанії «Сітроєн Україна» Лоіком Сібраком та Генеральним директором «ТД Автоцентр Поділля» Михайлом Долюком.

- Хочу привітати усіх присутніх від імені нашого колективу із відкриттям автосалону Citroen,- такими словами розпочав свій виступ Михайло Долюк. З сьогоднішнього дня ми розпочинаємо продаж та обслуговування автомобілів марки Citroen. Для нас це велика подія. Отож зі святом усіх присутніх!

У свою чергу, Генеральний директор Citroеn в Україні Лоік Сібрак зазначив: - Для нас сьогодні особливий день. Ми сьогодні відкриваємо новий автосалон і СТО. Для нас і для наших клієнтів це є дуже важливо. У нашому автосалоні Ви зможете знайти увесь модельний ряд автомобілів марки Citro ёn, у тому числі і преміум сегмент. Я сподіваюсь, що наші клієнти знайдуть у нас все, що забажають.

І справді, відкриття автосалону стало не лише знайомством із уже відомим модельним рядом Citroën, але й яскравою презентацією автомобілів лінії DS.

- 60 років назад на моделях Citroёn DS їздили французькі президенти, - поділився з нами пан Лоік Сібрак. Сьогодні – це преміум лінія: DS 3, DS 4, DS 5, яка представлена у Вашому місті. Ці моделі орієнтовані на стрімко зростаючий світовий ринок, втілюють у собі кращі напрацювання марки, стилю, технологій і якості продукції. Відтепер всі моделі Citroёn у будь-якій комплектації можуть бути замовлені Вами у новому салоні у максимально короткі терміни доставки.

- Найдешевша модель С1 коштує від 10 000 долл., а найдорожча DS5 – 45 000 долл.

- Компанія Citroёn – один з основоположників екстравагантного та оригінального стилю, поєднаного з надбаннями інноваційного та технологічного процесу. Сьогодні головними особливостями Citroёn - є висока якість і незвичайний дизайн. Це автомобілі для справжніх любителів істинно якісних автомобілів, які дивують весь світ своєю технологічні- стю. Сміливість, оригінальність і високі стандарти - ключові цінності компанії Citroёn. Кожна модель демонструє прагнення компанії рухатися вперед, сприяє прискореному розвитку на світовому ринку, а також реалізує в собі технології та інновації, що представляють нову концепцію мобільності. Автомобілі Citroёn виділяються своєю креативністю, іннова- ційними технологіями, лояльною гарантійною політикою, привабливими і демокра- тичними цінами.
Щороку, з виходом нової моделі марки Citroёn ми презентуємо технічні досягнення індустрії. Доказом цього є рейтинг марки за показниками продажу: з 28-го на 17-те місце на ринку за минулий рік.

Дійсно, про популярність автомобілів марки Citroёn свідчить той факт, що навіть до офіційного відкриття автосалону було продано вже 7 автомобілів, а у день відкриття знайшовся і 8-й власник французької автівки. Тим паче, що ПрАТ «СК Арсенал Страхування» - страховий партнер компанії «ТД Автоцентр Поділля» зробив подарунок з нагоди відкриття автосалону і щасливчику, який придбав автомобіль у день відкриття, подарувавши страховий поліс «Повне каско» з нульовою франшизою.
- Володимире, Ви сьогодні, у день відкриття автосалону, придбали автомобіль Citroёn. Скажіть, яку модель Ви обрали і чому саме обрали авто марки Citroёn?
- Сьогодні, на відкритті автосалону, була створена така атмосфера, що не придбати автомобіль було неможливо. Французька музика, їжа, скрипаль… Я люблю Францію і французькі автомобілі марки Citroёn. Обрав я модель Citroёn C4 Picasso. Це красивий, новий і відносно недорогий автомобіль. Хочу подякувати автосалону, що відкрилися і я зміг придбати це авто, а також страховій компанії, яка подарувала мені страховку.

Сюрпризів у цей день було чимало. Глядачів розважали команда денсерів «Night City», ілюзіоніст містер Меджік, співак В. Холкін та один з найкращих бід-боксерів України Я. Шостак. Приємною несподіванкою став розіграш безпрограшної лотереї серед усіх присутніх. Щасливчики отримали у подарунок сувенірну продукцію з логотипами автосалону Citroёn. Всі інші залишили свято відкриття автосалону з чудовим настроєм та непереборним бажанням завітати сюди ще не один раз, аби придбати автомобіль, або хоча б записатись на тест-драйв автомобілів марки Citroёn.

Завітайте й Ви за адресою автосалону: м. Вінниця, вул. Хмельницьке шосе, 145 (перехрестя вулиць Порика - Воїнів Інтернаціоналістів (Артоболевського)). Тел./факс: (0432) 55-20-44, 067-430-22-37