1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

У Вінниці вже розпочато поточний ремонт доріг

З початку цього тижня поточним ремонтом вже відновлено покриття площі Гагаріна та вулиці Соборної. Загалом же протягом найближчих двох місяців дорожники відремонтують 140 вулиць. Розпочато вже і поновлення дорожньої розмітки. А з кінця квітня у місті почнуться роботи і з капремонту та реконструкції доріг.

Досить рання весна вже дозволила розпочати у Вінниці поточний ремонт доріг. Зазвичай же до ямкового ремонту приступають не раніше, ніж у квітні. З початку цього тижня дорожники вже поновили асфальт по площі Гагаріна та вулиці Соборній. Розпочаті роботи по вулицях Київській, Д. Нечая, Червоноармійській та Немирівському шосе.

Детальніше...

Вінницький автомузей

Еще одним необычным музеем пополнилась наша южнобужская жемчужина. И это нас безусловно радует. Новый музей явно выделяется среди других своими необычными, чудом уцелевшими раритетами. Речь, конечно же, идет о музее ретро-техники, расположившимся на Соборной, 1. Кстати, это уже пятое культурное учреждение такого рода в Украине.

Детальніше...

Мотозагул

Вінниччина вже четвертий рік поспіль вітає найвідчайдушніших та найвеселіших мандрівників, які зібрались на четвертий Міжнародний зліт байкерів, що тривав з 24 по 26 травня поблизу с. Михайлівка неподалік від обласного центру. Кореспондент журналу «Autohouse» мав  змогу побачити це дивовижне шоу, що проходило під гаслом «Байкери в партизанському загоні».

 

Детальніше...

Подарунки для автомобілістів

На одвічне питання, що мучить не одне покоління жінок, нарешті знайдено відповідь.
Турбуєтеся про безпеку свого чоловіка? Придбайте для нього відеореєстратор - незамінна річ на наших дорогах, яка допоможе вашому чоловікові відстояти свої права в спірних ситуаціях.

Професійний розмовник водія
Книга, яка допоможе вашому чоловікові безболісно вирішити конфліктну ситуацію з інспекторами ДАІ. Попереджений - значить, озброєний усіма необхідними знаннями для успішного ведення діалогу з патрульними службами.

Детальніше...

Іммобілайзер Spetrotec

ВИКРАДАЧІ, ВИЯВИВШИ ІММОБІЛАЙЗЕР SPETROTEC, ЗАМОК КПП, НЕ ПОЛІЗУТЬ У ТАКИЙ АВТОМОБІЛЬ

«СПВ Компані Лтд» вже багато років співпрацює з компанією Spetrotec (спетротек). Остання є виробником протиугінних пристроїв, систем супутникової охорони і моніторингу автотранспорту. Системи виробництва Spetrotec (спетротек) завоювали прихильність вітчизняних автовласників завдяки надійності, ергономічності, зручності у користуванні та доступності.

Детальніше...

Рекордный этап AdrenalinFest

Рекордный этап AdrenalinFest, в рамках которого состоялся III этап Чемпионата Украины по гонкам на ускорение, с большим успехом прошёл в Полтаве.
Следует отметить, что количество участников, как заявленных, так и прибывших на соревнования, да и огромная толпа зрителей неслыханно удивила устроителей этого зрелищного Автофестиваля. Без преувеличения, людской поток  шокировал. Шириной в «рулёжную» полосу для военной техники, пространство это было заполнено людьми и машинами, постоянно стекавшимися к эпицентру событий – участку взлётной полосы, превращённой в «квотер» (так называют трассу в 402 метра драг-рейсеры). Заявки подали 45 спортсменов. Пелотон прибывших и допущенных к соревнованиям в итоге равнялся 40, а количество заявок в классах составило 53.

Детальніше...

Зліт BMW

15 червня 2013 року стало багатим на події в автомобільному житті країни. Адже саме цього дня на аеродромі «Чайка» біля Києва пройшов ХІ Міжнародний Фестиваль BMW, на який завітали понад 2,5 тисячі учасників із дванадцяти країн світу. Тепла і дружня атмосфера заполонила усю територію свята, адже очі учасників сяяли, як і їхні блискучі автомобілі. Радо зустрічав гостей організатор фестивалю – Всеукраїнський клуб BMW, що займає панівні позиції у нашій державі.

Детальніше...

Перший етап Чемпіонату України з аквабайку

15-16 червня 2013 року в Одесі був проведений перший етап Чемпіонату України з аквабайку – одного з видів водно-моторного спорту, пов’язаного з гонками на водних мотоциклах (гідроциклах).
Організатором змагань є Національна федерація водно-моторного спорту України. Незважаючи на те, що це новий вид спорту (започаткований у США у 60-х роках минулого століття, а в Україні відомий з початку 90-х),  досить легко і активно підкорюють водну стихію як чоловіки, так і жінки без вікових обмежень.

Детальніше...

Автослалом. Одеська спека

16 червня цього року в Одесі відбувся 3-й етап чемпіонату України з автослалому. Завдяки Федерації Автослалому України – організатору чемпіонату – спортсмени та аматори щороку зустрічаються на цих блискавичних змаганнях, аби показати свою майстерність, відвести душу та зарядитися морем позитиву. Тож головне правило участі – гарний настрій. 

Детальніше...

Новый салон Renault в Виннице

1 августа 2013 года этот всемирно известный французский автопроизводитель переехал в новый, прекрасный «прозорий» офис, по ул. Свердлова, 89.
Этот концептуальный салон «Фаворит Авто Винница», по мнению  специалистов, отвечает последним требованиям бренда Renault и мировым стандартам как в оформлении, грамотной организации рабочих мест в торговом зале, так и высококлассным сервисом.

Детальніше...

SIA-2013

В передверии летних отпусков корреспонденты журнала “Autohouse” имели возможность посетить ХХІ Международный автосалон SIA’2013. Он проходил с 29 мая по 2 июня в Киеве, на левом берегу величавого Днепра. Организаторы автовыставки: Ассоциация автопроизводителей Украины «Укравтопром», компании «Премьер Экспо» (Украина) и ITE Group Plc (Великобритания) приложили максимум усилий для того, чтобы это красочное автобиенале прошло на высоком уровне.

Детальніше...

«Леополіс Гран Прі»

Вже вкотре славетне місто Лева стало осередком автомобільної феєрії серед старовинних автомобілів. 20 – 23 червня 2013 року у самісінькому центрі Львова представники журналу «Autohouse» спостерігали за автосвятом, організованим громадською організацією «Авто-Фан-Клуб «ЗАЗ-КОЗАК», захоплювались теплотою і енергетикою давніх «металевих друзів».

«Леополіс Гран Прі» - це автомобільні перегони вулицями історичного Львова. Вперше такі кільцеві перегони у Львові стартували 30 вересня 1930 року, які дістали назву «Львівський трикутник» через цікаву форму траси (трикутник, у якого трішки зрізані кути).

Детальніше...

Новый салон Peugeot в Виннице

2 ноября 2012 года состоялось торжественное открытие автосалона нового официального дилера PEUGEOT компании «Люкс Авто». Новый автоцентр находится по адресу: г.Винница, ул. Мечникова, 4, в непосредственной близости от ТЦ METRO и строительного супермаркета Эпицентр. Согласно подписанному дилерскому контракту, компания становится ответственной за развитие марки PEUGEOT в Винницкой области, предоставление высокого качества обслуживания клиентов PEUGEOT и увеличения региональной доли рынка.

Детальніше...

Більше статей...

  1. Citroen у Вінниці