1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Ломбард "ПРИВАТ"

Що за послуга Автоломбард і як вона працює?

На дворі ХХ І століття, область перспективного життя країни, м'яко висловлюючись - нестійка, люди все активніше стали вдаватися до послуг, так званих, ломбардів. Що є ломбардом? Яке місце він займає в житті людини і в чому, власне, його користь для населення? Відповіді на ці питання ми спробували отримати у засновника спеціалізованої комерційної організації «Ломбард Приват» у місті Вінниця - Сич Сергія.

- Добрий день, Сергій. Що таке «ломбард» і яка роль ломбарду в нашому житті?

- Вітаю! Мені завжди хотілося зайнятися справою, яка було б не тільки прибутковою, але й корисною для населення. Ломбард - спеціалізована комерційна організація, основним видом діяльності якої є надання короткострокових позик під заставу майна громадян. Залежно від спеціалізації, в ломбардах приймають: дорогоцінні метали, побутові предмети, а також, в нашому випадку, автотранспорт. Позичальник віддає в ломбард свої речі і може викупити її протягом встановленого договором періоду. При цьому, ціна викупу визначається, як сума, видана ломбардом, плюс відсотки. Все дуже просто! Вам дуже швидко потрібна готівка? Ми можемо Вам допомогти!

Що за послуга така Автоломбард і як вона працює?
Машина ж не мобільний телефон і не золотий ланцюжок, щоб її просто так взяти і закласти за готівку.

-Створили ми цю послугу нещодавно. До нас почали приходити клієнти, яким терміново потрібні були гроші, а з цінної застави вони могли запропонувати тільки автомобіль.
Мова йде про підприємців і про фізичних осіб. Автоломбард для них вирішує одну дуже просту задачу - швидкість отримання готівки під заставу автомобіля. Наведу приклад, приходить підприємець і каже, що на митниці стоїть товар, а оборот ще не підійшов. Завтра закінчуються терміни і починаються штрафні санкції. Санкцій багато. Що робити такому бізнесмену? Виходить, що йому вигідно сьогодні взяти «готівкові» у нас, «розмитнити» товар, розпродати його за 2-3 тижні і виплатити кредит. Він залишається з вигодою, просто і дешево. Або приходить клієнт і каже: «Потрібні гроші терміново. Якщо встигаємо до п'яти годин, то кредит візьму, якщо не встигаємо, то мені вже не актуально ». Також, у разі необхідності, хороший спосіб обміняти своє авто на гроші максимально швидко? Не потрібно їхати на авторинок, де зустрінуть перекупники, окрема каста, причому специфічна. Їх завдання - максимально збити ціну. Людям раніше нікуди було діватися і доводилося з божевільними знижками залишати там свої машини. Тому послуга автоломбарду, що називається, напросилася. Так і допомагаємо вінничанам.

- Яку потрібно пройти процедуру, щоб скористатися Вашим сервісом?

- Все Дуже просто, людині потрібні гроші (часто, це пов'язано з купівлею чого-небудь, або ж з іншими непередбачуваними обставинами). Сума може бути незначна, щоб вплутуватися у звичайні кредити, або, навпаки, понад велика, що само собою виключає можливість скористатися банківськими послугами. У таких випадках позичальники звертаються до нас в ломбард.

- А що відбувається, якщо у позичальника немає коштів викупити назад своє майно (автомобіль)?

- Якщо людина не віддав борг у строк, ми маємо право забрати машину. При підписанні договору ми клієнта попереджаємо, що, якщо кредит не буде погашений, то він просто залишиться без автомобіля. Все чесно. У такому випадку майно переходить на продаж або реалізується шляхом аукціону.
- Якщо у клієнта, наприклад, виникла непередбачена ситуація, він має право пролонгувати договір?
- Безумовно. Він має право пролонгувати, тобто повернути відсоток, заново підписати договір і працювати далі. У більшості випадків при «дефолті» ми просимо клієнта самому шукати покупця на авто в спільно обумовлений термін.

- Клієнти довіряють на зберігання свої транспортні засоби?

- Клієнти, без всякого сумніву, довіряють нам збереження різних автомобілей. Ми гарантуємо збереження будь-яких матеріальних цінностей. Наприклад, автомобілі, віддані під заставу, зберігаються на спеціальній автостоянці з відповідною охороною. Тим більше зараз, при досить популярній послузі - автоломбард.

- Розкажіть детальніше, багато є людей, які готові закласти автомобіль?

- Зрозуміло, тут немає нічого поганого. Автовласники приходять до таких дій абсолютно з різних причин. До кожного клієнта індивідуальний підхід. При необхідності, передбачена також послуга виїзду та оцінки транспортного засобу за згодою обох сторін.

- Чим вирізняється «Ломбард Приват» від інших аналогів?

- Наше головне кредо - якість обслуговування клієнтів. Правильний підбір персоналу, а також їх навчання - запорука професіоналізму. «Приват Ломбард» - це колектив грамотно підготовлених фахівців, а також керівництво, яке завжди вислухає, підкаже, допоможе правильно зорієнтувати клієнта у виборі максимально вигідного рішення для обох сторін. Ми намагаємося найбільшим чином відповідати всім вимогам, передбаченим законом України організаційно-правових форм даної діяльності.

Ми вдячні Вам, за детальну інформацію і впевнені, що вона буде корисна для наших читачів.

Нагадаємо, у нас в гостях був засновник мережі ломбардів. Комерційна організація «Ломбард Приват» зайняла гідне місце в місті Вінниця і відрізняється низькими процентними ставками серед подібних установ, а також високим професіоналізмом...