1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Увага! мотоцикліст!

13 квітня відбудеться загальнонаціональна акція «Увага! мотоцикліст!», яка стане кульмінаційним моментом серед заходів, присвячених початку нового мотосезону.
«Увага! Мотоцикліст!» - щорічна подія, що об'єднує волонтерів у десятках міст України. Мета акції - нагадати водіям та пішоходам про необхідність підвищеної уваги та важливість попередження дорожньо-транспортних випадків.

Мотоциклісти України прагнуть досягнення світових стандартів у дотриманні безпеки на дорогах. Власники двоколісної техніки: мотоциклів, скутерів та велосипедів, порівняно з автовласниками, слабо захищені у випадку ДТП. Тому ми звертаємось до своїх мототоваришів та автоводіїв

з закликом уважніше ставитися до питань безпеки, захисного екіпірування, дотримання правил дорожнього руху та взаємоповаги на дорогах.

«Увага! Мотоцикліст!» - це можливість мотоспільноти продемонструвати свою соціальну вагомість та відповідальність. Настав час змінити хибні стереотипи. щодо мотоциклістів. Ми, власники мотоциклів та скутерів, такі ж самі люди: у нас є сім'ї та робота, у нас є плани та інтереси, бажання та відповідальність. А ще - у нас є дуже гарне хобі і ми бажаємо, щоб наша кількість зростала. Це веселий, цікавий, незрівнянний у своїй красі світ, а сам мотоцикл або скутер – зручний, практичний транспорт на кожен день.

Організатор акції «Увага! Мотоцикліст!», Національна Асоціація Мотоциклістів України, запрошує всіх бажаючих приєднатися до події!

Іншими словами, більшість з вас знають, що це за акція і що під час її проведення потрібно робити. З року в рік ми збираємось на найбільших перехрестях міста з прапорами, транспарантами та листівками, привертаємо до себе увагу автомобілістів, спілкуємось з ними та роздаємо листівки, нагадуємо про себе та про свої права на співіснування з автомобілістами на дорогах. В цьому році акцію підтримали більше сорока міст України.

Детальна інформація: http://vk.com/warningmotorcycles

З питань, відносно проведення акції, звертайтесь за телефоном - 096 949 06 60 (Тарас)