1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Пошук по сайту

Розсилка новин

Іммобілайзер Spetrotec

ВИКРАДАЧІ, ВИЯВИВШИ ІММОБІЛАЙЗЕР SPETROTEC, ЗАМОК КПП, НЕ ПОЛІЗУТЬ У ТАКИЙ АВТОМОБІЛЬ

«СПВ Компані Лтд» вже багато років співпрацює з компанією Spetrotec (спетротек). Остання є виробником протиугінних пристроїв, систем супутникової охорони і моніторингу автотранспорту. Системи виробництва Spetrotec (спетротек) завоювали прихильність вітчизняних автовласників завдяки надійності, ергономічності, зручності у користуванні та доступності.

Иммобилайзер

Про досвід роботи, у тому числі – з протиугінними системами ізраїльського виробництва, нам розповів партнер «СПВ Компані Лтд» у Вінниці, керівник магазину-база автозвука Віталій Андрієвський: «З компанією «СПВ Компані Лтд» ми співпрацюємо давно. На сьогодні ми встановлюємо охоронні комплекси і механічні замки для КПШ. В даний час найбільшим попитом користуються цифрові іммобілайзери Spetrotec (спетротек), а також GSM-системи та протиугінні механічні замки.

Перевага систем Spetrotec (спетротек) у тому, що їх неможливо зісканувати. Весь сучасний світ «пішов» у радіочастоти. Вважаю, нові пристрої на радіочастотах можна зісканувати, розуміється, рано чи пізно можна відкрити. Сьогодні будь-який пристрій популярний і сучасний, але через півроку знайдуть спосіб і його відкрити. В даному випадку, очевидна перевага іммобілайзера – адже його можна відкрити, тільки увівши код. Крім того, у кожної людини завжди при собі купа ключів – від сигналізації, замка, автомобіля… Ключ можна вкрасти або загубити. А поки не введете код на самому іммобілайзері – систему відкрити ніяк не можна. Spetrotec (спетротек) сподобався власникам різних авто: від найпростіших – HUNDAI до -  LEXUS. Сигналізація потрібна для інформування водія і тому не є надійним протиугінним засобом. Оптимальну охоронну систему можна відобразити за наступною схемою: GSM, механічний замок та іммобілайзер. Далі можна встановити й інші системи захисту, але цим можна заплутати навіть самого господаря. Коли машину викрадають, її перевіряють на наявність охоронних систем. І викрадачі, виявивши цифровий іммобілайзер або замок КПШ, не полізуть у такий автомобіль. Зрозуміло, що 10 хвилин піде на одну систему, 10 – на другу, і тому копирсатися півгодини ніхто не буде. Адже можна знайти точно такий же, але без протиугінних систем. Тобто оптимальний протиугінний коплекс – це відсутність ризику, економія часу і необхідність застосовувати пристрої демонтажу».